Obrusy i serwety do restauracji

Oferta firmy Bartex to obrusy i serwety wyprodukowane z różnego rodzaju wielokolorowych tkanin o różnych deseniach. Są to obrusy do restauracji, które na tle innej bielizny stołowej wyróżniają się wyjątkową stylistyką i klasą.

Duży atut naszych produktów to przede wszystkim ich praktyczność. Z uwagi na ich intensywną eksploatację oraz częste pranie (zwłaszcza przy stosowaniu środków chemicznych oraz wysokich temperatur) obrusy do restauracji muszą zachować odpowiednią trwałość. Należy tutaj zwrócić uwagę na to, że proponowane przez nas produkty nawet po wielokrotnym praniu, czy gotowaniu nie zostają pozbawione swoich właściwości, ani estetycznego wyglądu. Wiele z proponowanych obrusów jest plamoodpornych.

c_175_115_16777215_0___images_fotolia_Fotolia_34586663_S.jpg c_175_115_16777215_0___images_fotolia_Fotolia_36470594_L.jpg

Ekskluzywne obrusy i serwety z pewnością dodadzą uroku i magii każdej restauracji, czy kawiarni. To element wystroju, na który każdy nasz gość zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Warto więc zadbać, aby wykorzystane tkaniny były naprawdę wyjątkowe. Proponujemy Państwu szeroki wybór kolorów, deseni i wzorów, które pozwolą stworzyć atrakcyjne aranżacje. Obrusy i serwety wytwarzane są z najlepszych tkanin, które różnią się wyglądem, formą i kolorystyką. Zachęcamy do wyboru odpowiedniego modelu.