Pokrowce na krzesełka i szarfy dekoracyjne

Wykonujemy pokrowce na krzesła restauracyjne na wszystkie rodzaje krzeseł wg indywidualnego zamówienia – na podstawie przesłanego wzoru lub wykonanej formy.

Dekorowanie krzeseł pokrowcami odgrywa ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku organizacji:

  • Wesel i Ślubów
  • Komunii
  • Imprez okolicznościowych

Dzięki wykonaniu pokrowca, zwykłe krzesło można zupełnie odmienić, używając odpowiednich tkanin odzwierciedlających klimat i wystrój panujący w danym pomieszczeniu. Do ich wykonania polecamy tkaniny poliestrowe, zarówno matowe, jak i błyszczące. Idealnie do tego celu nadają się tkaniny atłasowe.

c_175_115_16777215_0___images_fotolia_Fotolia_28737579_XL.jpg c_175_115_16777215_0___images_fotolia_Fotolia_36813782_L.jpg

Ponadto pokrowce na krzesła stanowią bardzo dobrą ochronę drogich krzeseł, których konserwacja często jest kosztowna.

Nasza oferta obejmuje także szarfy do przyozdobienia krzeseł przy stole weselnym. Można je wykonać z organzy, tafty lub satyny – w zależności od upodobań i gustów klientów. Eleganckie szarfy w odpowiedni sposób dopełniają wystrój sali. Standardowo szarfy mają 15 cm szerokości i długość 250cm, jednak bez problemu możemy je wykonać w innych zaproponowanych przez klientach wymiarach. Szarfy nadają się do samodzielnego wiązania, dzięki czemu można idealnie dopasować wielkość kokardy do indywidualnych potrzeb.

Tego typu szarfy mogą być także używane do dekoracji stołów i kościołów.